Otomatic maszyny - producent maszyn do czyszczenia filtrów DPF
Maszyny do regeneracji filtrów DPF / FAP/ KAT

O FIRMIE

Firma OTOMATIC to dwa ściśle współpracujące ze sobą działy:

Specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń stosowanych w branży motoryzacyjnej, w szczególności służących do regeneracji i czyszczenia części samochodowych. Naszym flagowym i autorskim produktem są maszyny do czyszczenia filtrów cząstek stałych. Ponadto konstruujemy i produkujemy urządzenia stanowiące elementy dodatkowe dla myjni samochodowych oraz urządzenia do dezynfekcji rąk - oferowane pod marką Sanit Matic.
Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem maszyn przemysłowych, oraz wykonywaniem maszyn według powierzonych projektów. Swoim klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń dla przetwórstwa spożywczego, przemysłu chemicznego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i inne. Bardzo często są to urządzenia prototypowe od koncepcji do uruchomienia u klienta. Budujemy urządzenia dostosowane do konkretnych i indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Świadczymy usługi obróbki plastycznej blach w zakresie: cięcie laserowe, gięcie, spawanie. Bierzemy udział w dużych projektach jako firma podwykonawcza dostarczająca gotowe elementy składowe maszyn, urządzeń oraz całych linii produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy.
Największy w Europie producent maszyn do czyszczenia filtrów DPF
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram