Maszyny do czyszczenia DPF | DOC | SCR

Skonfiguruj swoją maszynę!

DPF Platinum

Dzięki skróconemu czasu czyszczenia w metodzie hybrydowej o 30,71%, redukuje się ilość zużytej energii o 30,71% w stosunku do czyszczenia metodą hydrodynamiczną.

DPF Platinum (AI)

  TECHNOLOGIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI
  Technologia DPF-hybrid

  Grzałki w technologii AquaSafeTech

W ZESTAWIE:

  Odolejacz - Usuwanie osadów olejowych
  Automatyczny dozownik detergentu

OPCJONALNIE:

  Rękawice kabinowe z akcesoriami

Przeczytaj więcej o AI

Zapytaj o wycenę!

Zaznacz interesujące Cię opcje i wyślij do nas formularz

Pistolet ze sprężonym powietrzem ułatwia wydmuchanie zalegającej wody w kanałach filtra EURO 6 z pojazdów ciężarowych Lateksowe rękawice w zabudowie drzwi frontowych chronią ręce operatora oraz zabezpieczają przed kontaktem z rozpyloną cieczą podczas czyszczenia. Pistolet z zainstalowanym zbiornikiem z detergentem umożliwia powierzchniowe oczyszczanie pod ciśnieniem zabrudzonej, stalowej obudowy filtrów.
Rozwiązanie polegające na umieszczeniu grzałek w zbiorniku wody w specjalnie zaprojektowanych kanałach ze stali nierdzewnej. Grzałki nie mają bezpośredniego kontaktu z roztworem wodnym w zbiorniku, dzięki czemu nie są narażone na działanie czynników zewnętrznych.
Największą zaletą zastosowania odolejacza taśmowego jest jego wysoka skuteczność, niezależnie od poziomu wody w zbiorniku. Ponadto podwyższa żywotność środków technologicznych, równocześnie zmniejszając koszty eksploatacji. Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, zapewnia komfort czyszczenia i brak konieczności częstej wymiany wody. Taśma wykonana jest z tworzywa sztucznego o właściwościach adhezyjnych. Instalacja odprowadzania odpadów z odolejacza znajduje się na zewnątrz z lewej strony maszyny.
Zapewnia całkowicie bezosobową obsługę. Operator maszyny nie musi już pamiętać przed myciem o konieczności wlania płynu do dpf-a. Precyzyjne dozowanie detergentu, w krótkich odstępach czasu bezpośrednio do filtra podczas całego cyklu mycia, zwiększa skuteczność procesu czyszczenia. Główną zaletą tego rozwiązania jest gwarancja wykorzystania w stu procentach jakości i efektywności płynu myjącego.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram