Maszyny do czyszczenia DPF | DOC | SCR

Skonfiguruj swoją maszynę!

DPF Premium

DPF Premium


Zapytaj o wycenę!

Zaznacz interesujące Cię opcje i wyślij do nas formularz

Rozwiązanie polegające na umieszczeniu grzałek w zbiorniku wody w specjalnie zaprojektowanych kanałach ze stali nierdzewnej. Grzałki nie mają bezpośredniego kontaktu w roztworem wodnym w zbiorniku, dzięki czemu nie są narażone na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Większy zbiornik sprawia również, że nie ma konieczności częstej wymiany wody.
Największą zaletą zastosowania odolejacza taśmowego jest jego wysoka skuteczność, niezależnie od poziomu wody w zbiorniku. Ponadto podwyższa żywotność środków technologicznych, równocześnie zmniejszając koszty eksploatacji. Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, zapewnia komfort czyszczenia i brak konieczności częstej wymiany wody. Taśma wykonana jest z tworzywa sztucznego o właściwościach adhezyjnych. Instalacja odprowadzania odpadów z odolejacza znajduje się na zewnątrz z lewej strony maszyny.
Zapewnia całkowicie bezosobową obsługę. Operator maszyny nie musi już pamiętać przed myciem o konieczności wlania płynu do dpf-a. Precyzyjne dozowanie detergentu, w krótkich odstępach czasu bezpośrednio do filtra podczas całego cyklu mycia, zwiększa skuteczność procesu czyszczenia. Główną zaletą tego rozwiązania jest gwarancja wykorzystania w stu procentach jakości i efektywności płynu myjącego.
Pistolet ze sprężonym powietrzem ułatwia wydmuchanie zalegającej wody w kanałach filtra EURO 6 z pojazdów ciężarowych Lateksowe rękawice w zabudowie drzwi frontowych chronią ręce operatora oraz zabezpieczają przed kontaktem z rozpyloną cieczą podczas czyszczenia. Pistolet z zainstalowanym zbiornikiem z detergentem umożliwia powierzchniowe oczyszczanie pod ciśnieniem zabrudzonej, stalowej obudowy filtrów.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram